משלוחים והחזרות

 

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).

2. בידי המזמינ/ה לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים הבאים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

* ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר  לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח/ה הכספים ששולמו בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

* במקרה של ביטול עסקה לאחר שליחת המוצר, יינתן זיכוי כספי מלא עם קבלת המוצר במחסני החברה. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יבוצע זיכוי (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי) ותינתן ללקוח/ה הזכות לקבל את המוצר בחזרה.

* החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שמוחזרה.

* ניתן להחזיר את הפריט - שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך ארבע עשר ימי עסקים

* זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי/ PayPal.

3. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

4. אופן החזרת הפריטים - הלקוחה תשלח את הפריט חזרה לחברה ללא עלות משלוח, כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילה ומאפשר שירות דואר גוביינא על חשבון החברה.

5. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

6. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל החזרתם תתאפשר עד 7 ימי עסקים. החזר כספי יינתן בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש"ח- הזול מביניהם. במידה ותבחר אפשרות קבלת  זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.

7. לא תינתן אפשרות להחזיר מוצרים המוגדרים כטובין פסידים- מוצרים שעם הגעתם אל הלקוח ומרגע שסופקו לא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת או לספקם לצרכן אחר או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעוסק, במוצרים אלו נכללים בדים אשר נגזרו עבור הלקוח (פחות מחמישה מטר ביחידה אחת) מוצרים המשמשים לתחפושת לו יוחזרו לאחר חג הפורים או במועד של חמישה ימים לפני החג.

* בהנחיית משרד הבריאות, פיאות שיער, חלקים תחתונים כמו בבגדי ים והלבשה תחתונה אינם ניתנים להחזרה ואו להחלפה. חלקים עליונים של בגדי ים ניתנים להחזרה אך לא לזיכוי כספי, אלא לקרדיט בחשבונך שישמש לקנייה עתידית באתר.

* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר (ולא הקניה הכוללת) מעל 50 ש"ח.

 

אספקה ומשלוחים 

1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות חיצונית, ובמסגרת זמן האספקה שהובטח במכירה.

2. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.

3. במשלוחים באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך שני ימי עסקים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים - יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן - החברה לא תוכל להתחייב להגעה עד 3 ימי עסקים. 

4. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות.

5. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי ופריטים בהזמנה מיוחדת.

9. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוח/ה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.