רעיונות למידברן

פורסם בתאריך 23/01/2021

רעיונות למידברן ולתלבושות למידברן אפשר לשאוב כמעט מכל מקום. תלבושות למידברן מאופיינות לרוב בשילוב של אלמנטים מהטבע והטבע מהווה מקור השראה גדול עבור רעיונות למידברן. שימוש בחומרים דוגמת נוצות, פרוות (רצוי סינטטיות) ועורות סינטטיים או אמיתיים מקנה מראה טבעי, ייחודי ושורשי המאפיין את החיבור לאלמנטים שונים בפסטיבל.

מגוון דוגמאות לייצירת תלבושות למידברן

 

רעיונות למידברן תוכלו להגות לבדכם (שכן כל הרעיון או ביטוי עצמי) או להעזר בבלוגים, אתרים דוגמת פינטרסט ואפילו חיפוש בגוגל אימג'ס תחת מונחים הקשורים בברנינגמן או מידברן.

החוק הראשון הוא שאין חוק- תרגישו חופשיים להתחבר לעצמכם, לרעיונות שלכם ולדמות שאתם רוצים להיות. מה כן? שימו לב שהבגדים שלכם לא מלכלכים או מנשירים על מנת להשאיר את הסביבה נקייה ונטולת עקבות בשובכם הביתה.

אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו לשאוב השראה ורעיונות למידברן, שלל מרקמים, צבעים ודוגמאות של פרוות, נוצות ואביזרי שיער וראש אשר יכולים להוות בסיס לכל רעיון העולה על רוחכם.

את ההשראה לקולקציה שלנו המורכבות ממגוון תלבושות למידברן שואבת המעצבת שלנו, חופית סמדג'ה משלל המורים בחנות ומדמויות של חיילים בצבא דמיוני וקסום.

רעיונות למידברם זה לא מספיק וחשוב לשים לב גם על הפרקטיקה, על כן הקולקציה שלנו מורכבת מתלבושות אווריריות ולא מכבידות אשר יעזרו לכם להתמודד עם החום הכבד בשילוב של כובעים, אביזרי ראש ומשקפיים להגנה מפני השמש והאבק. מתוך מחשבה על שעות הערב והלילה הקרים במדבר יצרנו משלל הפרוות המלאכותיות שלנו וסטים ומעילים- חלקם במראה טבעי וחלקם צבעוניים ובולטים.

כל מוצר בקולקציה מיוצר פעם אחת בלבד על מנת לשמור על ייחוד ובידול

 

ניתן להגיע לחנות בנחלת בנימין, להתרשם, לרכוש ולשאוב השראה משלל חומרי הגלם והתלבושות שלנו או לתאם פגישה עם מעצבת שתשמח לעזור לכם להגשים כל חלום. לתיאום פגישה 03-5176867