חצאית טוטו

פורסם בתאריך 01/10/2017

מאחר וחצאית טוטו במקור משמשת לתלבושות בלרינה היא לעולם נראית אלגנטית, נעימה למראה ומייצרת תחושות של עולם פנטזיה קלאסי אך צבעוני וקסום.

חצאית טוטו כבסיס ליצירת תחפושות

המשותף לכל אחד מסוגי החצאיות הוא החומר מהן הן עשויות, שכבות על שכבות של בד טול. שכבות אלו יוצרות נפח ומשחקי שקיפות. בד הטול יכול להיות רך ובכך ליצור מראה עדין וזורם המתאים יותר לתלבושות ותחפושות עדינות, הוא יכול להיות גם טול קשיח יותר מה שיוצר חצאית "עומדת" ונוקשה יותר ועם זאת לרוב גם קצרה יותר. בבדי הטול הקשים ניתן למצוא בדים חלקים או בדים בדוגמת פליסה.

תודות ליתרונות הרבים ולמידת הגיוון הגבוהה של חצאיות הטוטו, עם השנים אלו נעשו נפוצות ו"זלגו" החוצה מעולם הריקוד והבמה. כיום ניתן למצוא מגוון גדול של חצאיות טוטו בשימושים שונים בעולם האופנה, מפריט אופנתי כשהוא מגיע בגזרה ארוכה יותר, דרך שימושים של הענקת נפח ועד לבסיס עבור הכנת תלבושות ותחפושות ביתיות.

חצאית טוטו מהווה בסיס מצוין למגוון תחפושות רחב, בשילוב עם מחוך או בגד גוף ושילוב אביזרים מתקבלת תחפושת פשוטה ומחמיאה בין המוצרים שמומלץ לשלב עם חצאית טוטו; מחוך לבן וחצאית ורודה ליצירת תחפושת ברבי, הוספת כנפיים של מלאך וצעיף נוצות לסט שחור או לבן ליצירת תחפושת ברבור ואף תוספת של מנשא גב או ראש ליצירת תחפושת ברזילאית.

מוצרים קשורים

חצאית טוטו היא גם בסיס מצוין לתפירה, חיבורים והדבקת או תפירת סרטי נוצות באופן פשוט יכולה לייצר תחפושות תוכי, טווס, ברבור לבן או שחור ועוד. היתרון הבולט בעיצוב חצאית טוטו אישי הוא חסכון גדול בעלויות ויצירת תחפושת מקורית שהיא One of a Kind.

חצאיות טוטו בכל הגדלים והצורות האפשריות רק אצל שוורץ פרוות

בשוורץ פרוות תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר בארץ של חצאיות טוטו.

החל מחצאיות טוטו בסיסיות מבד טול רך ונעים המתאימות גם לילדות ונערות ועד לחצאיות טוטו קרפ העשויות ארבע שכבות של בד טול פליסה יוקרתי וייחודי בהן נעשה שימוש במגוון הצגות על בימות הארץ והעולם.

בחנות ואתר שוורץ פרוות ניתן למצוא מגוון דגמים בצבעים וסגנונות שונים וכן להתאים מוצרים משלימים דוגמת מחוכים, גרביונים, אביזרי שיער ומנשאי גב.

בנוסף, תוכלו לרכוש סרטי נוצות לתפירה או הדבקה ובכך ליצור חצאית טוטו בעיצוב אישי ובמעט מאוד עבודה.

עטרו את שוליה של חצאית טוטו שחורה או ירוקה בנוצות טווס ליצירת בסיס תחפושת טווס ייחודי, הוסיפו  נוצות ורודות או צעיף נוצות לטוטו ורודה ליצירת תחפושת פלמינגו או עטרו חצאית שלמה בנוצות קוק שחורות או נוצות אווז לבנות ליצירת תחפושת ברבור שחור או לבן, הוסיפו גם כנפיים בצבע תואם וקיבלתם תחפושת ייחודית, מרהיבה ויוקרתית בעיצוב אישי.