שמלות סקסיות

פורסם בתאריך 01/10/2017

נדמה שכולם כבר מכירים את שלל הבדיחות על כך שבפורים מתחפשים ללא משנה מה העיקר שיהיה סקסי.

כיצד מייצרים תחפושות סקסיות במראה קלאסי ויוקרתי?

חתולה סקסית, טווסית סקסית, שוטרת סקסית, אחות סקסית ועוד ועוד. ואכן אנחנו מכירים היטב את התופעה בה נשים מחפשות שמלות סקסיות שישמשו בסיס לתחפושות סקסיות שונות. אנחנו ב"שוורץ פרוות" מאמינים שאפשר וכדאי ליצור תחפושת סקסית, מחמיאה ונשית תוך שמירה על אלגנטיות וסגנון יוקרתי ויפה.

תחפושות סקסיות במראה יוקרתי ואלגנטי

הכלל הראשון והמוביל אצלנו; אנחנו פשוט לא מתפשרים על איכות. מאחר ושוורץ פרוות משרתת בימות השנה קהל רחב של אמני במה, מיצגים ורקדניות הקולקציה שלנו כל כולה מאופיינת במראה תיאטרלי וחושני, הבסיס לתחפושות הסקסיות שלנו נעוץ במגוון רחב של שמלות סקסיות המאופיינות בגזרות קצרות, מחוכים פנימיים המיתרים את הצורך במחטבים ובחזייה, קשירת גב או קשירת איקס, מחשופים שופעים תוך התחשבות בגזרות מדויקות ומחמיאות ובאפשרות להתאים את השמלה באופן מושלם. כי מה סקסי יותר ממה שנוח לה ושנראית כמי שהבגדים הותאמו במיוחד בשבילה.

 

מוצרים קשורים

קולקציה עשירה ומגוונות לבחירתך

אנחנו שמחים להציג בפניכן קולקציה עשירה ומגוונת של שמלות סקסיות, השמלות יכולות להוות בסיס עבור תחפושות סקסיות שונות: החל משמלות הטווס המעוצבות להפליא אשר משלבות חצאית טוטו עשירה עם מחוך פאייטים בעיטור נוצות טווס אשר ניתנות לשילוב עם אחד מעשרות פריטי הטווס שלנו. דרך שמלות פאייטים היוצרות תחפושת רקדנית ברזילאית שאין חושנית ממנה ועד לשמלות המהוות בסיס לשלל תחפושות סקסיות בהתאם לרצון ולדמיון של לקוחותינו.

שמלות סקסיות לא רק כתחפושת

סביב שלל שמלות סקסיות ניתן לבנות תחפושות מגוונות ויצירתיות, שמלות נוצות לבנות יכולות להוות בסיס לתחפושת מלאך או ברבור, שמלות פאייטים שחורות עם או ללא נוצות משמות ליצירת תחפושות מליפיסנט, ברבור שחור ועוד.

מגוון אדיר של שמלות קברט יכולות להוות בסיס לתחפושות תקופתיות אשר מתקשרות אצל רובנו למראה סקסי אפוף מסתורין ונוטף שיק. שילוב של אלמנטים מסויימים "מקפיץ" את המראה הכללי ויוצר תחפושת מושלמת המעניקה תחושה כאילו יצאת ממכונת זמן.

אביזרים שונים ומומלצים לשילוב בתחפושות נשים סקסיות או תחפושות תקופתיות, גרביוני רשת, כפפות סאטן או תחרה עד גובה המרפק, פאות קצרות, מניפות נוצות תיאטרליות ואביזרי ראש עשויים נוצות. אפשר לשלב את המוצרים האלו עם אחת מהשמלות שלנו או להוסיפן לשמלה סקסית ואהובה מהבית, האבזור והירידה לפרטים הם אלו שיוצרים את האמינות, מציתים את הדמיון והופכים את המראה הכללי מתחפושות לשואו של ממש.

 תודות לסרטים ומחזות זמר דוגמת גטסבי הגדול ושיקגו הפך מראה הקברט למראה נחשק, נצחי ואופנתי. אצלנו הוא גם פשוט וקל להשגה.