אביזרים לפורים

פורסם בתאריך 01/10/2017

בניגוד לרוב החגים היהודיים חג פורים הוא החג היחידי שאינו מתקשר רק לארוחות ומפגשים משפחתיים הוא חג של חגיגות, מסיבות, כיף טהור, הכנה מראש והתרגשות.

פריטים משלימים לתחפושת מושלמת

חלקנו אוהבים להכין את התחפושת לעצמנו, חלקנו מעדיפים לקנות תחפושות מוכנות ויש גם את אלו שהחג הזה הוא עול בשבילם.

בין אם אתם משתייכים לחלק המשקיע באוכלוסיה ובין אם אתם משתייכים למתחפשי "הרגע האחרון" באביזרים לפורים יהוו עבורכם פתרון נוח וכיפי ליצירת תחפושת פשוטה במינימום השקעה או להפיכת תחפושת קיימת לשואו מושקע ומפורט.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים ועל כן אביזרים לפורים ולתחפושת הם אלו שעושים הבדל ענק על ידי הוספת טאץ' קטן.

אביזרים לפורים עושים את ההבדל בכל תחפושת

אביזרים לפורים ואביזרי במה לתחפושת יכולים להיות פריטים משלימים קטנים, על אלו נמנים "אביזרי אווירה" מוצרים פשוטים כגון סרטים לשיער, כפפות ומניפות בעלי מראה תיאטרלי ושונה, בגד או אביזר שהוא לאו דווקא תחפושת אך הוא מהווה פיס שונה מהלבוש הרגיל והיומיומי. אביזרים לפורים יכולים להפוך שמלה פשוטה לתחפושת של ממש, קחו שמלה שחורה או אדומה הוסיפו לה כפפות סאטן עד המרפק, סרט שיער מעוטר נוצות ומניפה תיאטרלית וקיבלתם תחפושת צ'רלסטון אלגנטית. במינימום מאמץ.

אביזרים לפורים יכולים גם להיות פריטים גדולים ומושקעים החוברים יחד עם תחפושת לכדי טוטאל לוק מושלם והופכים את הלוק הכללי למשהו אגדי ייחודי ומושקע. בין פריטים אלו תוכלו למצוא את הדרסים, מנשאי גב ופאות. דמיינו מה יכול להוסיף מנשא גב מעוטר נוצות והדרס גדול ומרשים בצבע תואם לתלבושת ברזילאית פשוטה המתחפושת לקרנבל של ממש.

בין האביזרים המפוארים לפשוטים יותר ניצב טווח שלם של אביזרים לתחפושות צעיפי נוצות בשלל צבעים ומרקמים אשר יכולים להוות גם בסיס לתחפושת על ידי חיבור ותפירה פשוטים. מסיכות ונציאניות, קרניים ועוד.

בפורים הזה כל אחת יכולה להיות טווס או רקדנית ברזילאית ליום אחד

יתרונם הגדול של האביזרים לתחפושת הוא מידת הוורסטיליות שלהם: כנפיים שחורות או לבנות של מלאך יכולות להוות בסיס לתחפושת ברבור, מלאך, שטן, עורב ועוד הכל תלוי בבחירת האביזרים הנלווים הנוספים. בחירה חכמה של אביזרים לפורים יכולה לספק שלל תחפושות מרשים במינימום של השקעה.

אביזרים לתחפושת אינדיאנית למשל בשוורץ פרוות מתחילים במחיר של 20 ₪ לפריט. כלומר בתקציב של עד 100  ניתן לייצר תחפושת מרשימה על בסיס של כל בגד.

במהלך השנה אנחנו בשוורץ פרוות מספקים אביזרי במה ואביזרים תיאטרלים לגופים והמפיקים המובילים בישראל, על כן המלאי שלנו מתחדש תדיר, מציג טרנדים לוהטים לצד פריטים תיאטרליים קלאסיים באיכות גבוהה וברמה מקצועית. האיכות ניכרת בכל פרט והחיבור החזק לעולם הבמה ניכר באביזרים השונים ההופכים כל תחפושת להצגה.

 

יש לכם שמלה או בגד ואתם לא בטוחים לאיזה אביזרים ניתן להתאים?

הציצו בעמוד הבית שלנו תחת "מחפשים רעיונות לשדרוג" ותתחילו להתרגש.