תחפושת טווס

פורסם בתאריך 01/10/2017

המאפיין הבולט של הטווס הוא נוצות הטווס בעלות ה"עין" הצבעונית והייחודית רק לו. בטבע משתמש הטווס בנוצותיו ליצירת רושם וחיזור אחרי הנקבה. גם בתחפושת טווס המאפיין העיקרי הינו נוצת הטווס ומוטיבים של הזנב שלו ותחפושת טווס מהווה גם היא תחפושת מרשימה ומהפנטת.

בשוורץ פרוות תוכלו למצוא הכל לטווס, בחנות שלל מוצרים ליצירת תחפושת טווס מושלמת.

ליצירת תחפושת טווס מושלמת רק בשוורץ פרוות 

את התחפושת ניתן לרכוש מוכנה שלל שמלות טווס המשלבות פאייטים צבעוניים, נוצות טווס וחצאיות טוטו לצד מוצרים משלימים כגון מנשא גב טווס בשלל גדלים ודגמים, מנשאי ראש ואביזרים לשיער.

צוות העובדים המקצועי בשוורץ פרוות ישמח לסייע בהתאמת ויצירת תחפושת טווס המותאמת לגיל, למידות ולתקציב שונים.

שוורץ פרוות הינה יבואנית הפרוות המלאכותיות והנוצות הגדולה בישראל. נוצות הטווס האיכותיות שלנו נמכרות במחיר הזול בישראל רק 2.5 ₪ לנוצה, כחלק מהיותנו המובילים בתחום הנוצות והתחפושות ניתן למצוא אצלנו הכל לטווס.

מה זה אומר הכל לטווס? מכף רגל ועד ראש כל מה שצריך לתחפושת טווס מושלמת!

מוצרים קשורים

להסתוב גאה כמו טווס בתחפושת טווס

  • אביזרי ראש - מקל ועד כבד החל מסיכת ראש עשויה נוצות קוק וטווס ועד להדרס גדול ומרשים המשלב סוגי נוצות שונים, אבנים ואפליקציות 
  • מסיכות - מסיכות טווס ונציאניות בשלל עיצובים ותקציבים היכולות להוות בסיס לתחפושת או אביזר משלים לשלל שמלות ליצירת מראה עדין בהשראת טווס
  • מנשאי גב - עשויים נוצות טווס איכותיות, חלק ממנשאי הגב מדמים מראה של זנב הטווס הפתוח וחלקם מהווים עיטור מרשים ברוח טווס ומתאימים גם לתלבושות במה וריקודים.
  • שמלות - שמלות טווס בעיצובים שונים המשלבים חצאיות טוטו, מחוכי פאייטים וכמובן נוצות טווס ומהווים תחפושת יוקרתית ומרשימה.
  • מניפות - להשלמת תחפושת הטווס ניתן להוסיף מניפת טווס בצבעים שונים, המניפה יכולה להיות תוספת או אביזר חלופי למנשא הגב שכן גם היא מדמה את זנב הטווס, כמו כן ניתן לשלב מניפה ומסיכה ליצירת תחפושת טווס פשוטה, אלגנטית ומרומזת בצירוף שמלה.
  • נוצות ופאטצ'ים - לעיטור ויצירה עצמאית של תחפושות טווס. ניתן ליצור עיטורי ידים ורגליים, לקשט חצאיות ובגדי גוף וליצור תלבושות טווס בהתאמה אישית במינימום מאמץ ומקסימום רושם.

מחלקת הכל לטווס שלנו הולכת וגדלה מדי שנה, שילוב הצבעים המשכר והייחודי, מראה בלתי נשכח ותנועתיות הנוצה יוצרים ביקוש רב לתחפושת טווס. על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו לחדש, לגוון ולהפתיע מוצרי הכל לטווס מתעדכנים, משתכללים ומתחדשים מדי שנה ליצירת שלל תחפושות ייחודיות ובלתי נשכחות לכל גיל.

נוצות הטווס הינן נוצות אמיתיות שכן לא ניתן לחקות את איכויות הנוצה, הברק והפלומה שלה. כל הנוצות בשוורץ פרוות עוברות ניקוי וחיטוי, מוצעות בשלמותן וניתנות לגזירה.