גרביונים לפורים

פורסם בתאריך 01/10/2017

גרביונים פורים פריט קטן והכרחי

לגרביונים בכלל ולגרביונים לפורים בפרט יש מספר יתרונות אשר הופכים את השימוש בהם לנפוץ במיוחד.

השימוש הראשון הוא כמובן שימוש פרקטי; הגרביונים מחממים מעט ומהווים פתרון מצוין בסיוע בתכנון מראש לתקופה בה מזג האוויר הפכפך כמו בפורים. יתרון נוסף הוא בכך שהם מסייעים מעט בהסתרה, תורמים לתחושת הנוחות ואף מחטבים במידה מסוימת, בפורים נשים ונערות רבות בוחרות בתחפושות קצרות וחשופות יותר מאשר הבגדים היום יומיים שלהן, לבישת גרביונים מסייעת ללובשת אותם להרגיש בנוח יותר, לחשוף מעט פחות באיזור הרגליים ובכלל להרגיש "עטופה יותר"

אין ספק שהשימוש העיקרי של גרביונים לפורים הוא שימוש המשרת את מטרת החג והתחפושת והוא יצירת מראה מוקפד ומושלם התורם רובד נוסף לתחפושת.

גרביונים מוסיפים צבע, אופי ומספקים פרט משלים המראה ירידה לפרטים ומוסיף לטוטאל לוק של התחפושת.

גרביונים לפורים שונים מגרביונים רגילים בדבר עיקרי אחד וזה מידת הנועזות שלהם. התעוזה יכולה להתבטא בצבע בולט, הדפסים חריגים או בדוגמה; דוגמת גרביוני רשת עם חורים גדולים אשר אינם משרתים את רוב הנשים באופן קבוע.

גרביונים בצבע טבעי בעל ברק וצבע עמוק יכולים לשרת מטרה של השגת מראה שזוף, גרביונים כאלו מתאימים מאוד להשלמת מראה של תחפושת אינדיאנית או ברזילאית מאחר ואלו מתאפיינים בשיזוף עמוק, בתוספת איפור המשיג מראה דומה ניתן ליצור תחפושת הנאמנה יותר למקור.

גרביונים צבועניים למראה רוק נ' רול

אנחנו ממליצים מאוד על גרביוני רשת להשלמת מגוון רחב של תחפושות, הסיבות לכך מגוונות; בראש ובראשונה גרביוני רשת מזוהים עם מראה סקסי ונועז, הוספת גרביונים כאלו לכל תחפושת מסייעת בהשגת מראה נשי וחושני.

בנוסף, גרביוני רשת מהווים "יציאה מהשגרה" מאחר והם בעלי מראה שונה ובולט, מגוון דמויות טלויזיוניות וקולנועיות התאפיינו בלבישתם ואי אפשר להישאר אדישים אליהם.

ניתן לרכוש אצלנו גרביוני רשת בצפיפות גבוהה או נמוכה, גרביוני רשת בעלי רשת רחבה מזוהים יותר עם דמויות חושניות ומיניות בשילוב בד מנומר סטייל דף לאפרד, הם מתאימים במיוחד להשגת מראה סקסי ו"אדג'י", גרביונים בעלי צפיפות בינונית ונמוכה (כלומר בעלי חורים קטנים) מתאימים להשתלב במגוון תחפושות רחב על מנת להעשיר את המראה, להוסיף לו עניין ויופי.

מומלץ מאוד לשלב גרביונים עם שמלות סקסיות או חצאיות קצרות ליצירת טוטאל לוק אטרקטיבי, על מנת לייצר מראה דרמטי ותיאטרלי אשר משלים את המראה הכללי כדאי להשתמש בגרביונים בצבע שחור אשר מבליטים את צבע השמלה מבלי להאפיל עליה.

כדי להשלים את המראה המדויק והמוקפד ואת הירידה לפרטים מומלץ מאוד לשלב את הגרביונים גם עם אביזרים דוגמת כפפות תחרה או סאטן, סרט שיער או סיכה מעוטרים בנוצות ועוד.

בניגוד לרוב המוצרים בפורים ניתן להשתמש בגרביונים גם אחרי החג, הם מתאימים לשימוש מתחת לג'ינסים, לצד שמלות ארוכות ולשימושים נוספים.