בד מנומר

פורסם בתאריך 01/10/2017

בד מנומר הוא אייקון

בד מנומר מזוהה עם דמויות טלוויזיוניות מגוונות: החל מטרזן, דרך משפחת פלינסטונס ועד לז'וז'ו הישראלי. הבד המנומר והשימוש בו מייצגים אופי ותקופה כמו את הגיבורים הנ"ל ועל כן נעשה בהם שימוש למגוון תחפושות רחב. מיותר לציין את התחפושת העיקרית בה נעשה שימוש בבד זה והיא כמובן תחפושת הנמר על שלל הוריאציות שבה.

הנמר הפך לסמל של יוקרה ואצילות ואיתו גם תפיסה סקסית וחושנית ועל כן לא פעם בשימוש בדמויות המהוות סמל מין, דמויות ותחפושות סקסיות ופתייניות נעשה שימוש בבגדים ופריטים עשויים בד מנומר.

עם זאת, לאחר שדוגמת הנמר הייתה במשך שנים פריט מזוהה עם נתח אוכלוסיה קטן היא פרצה היישר אל לב המיינסטרים. בתי אופנה מובילים ויוקרתיים דוגמת רוברטו קאוולי החלו לעשות בדוגמת הנמר שימוש נרחב ולאחר שבד זה כבש בסערה את עולם האופנה זליגתו אל תוך יתר תחומי החיים הייתה מתבקשת.

בדים מנומרים הם כבר חלק מהמיינסטרים

כיום ניתן לראות דוגמאות מנומרות כמעט בכל מקום, מותגי יוקרה אימצו אותם, חנויות ורשתות לעיצוב הבית עושות שימוש רחב בהדפסי נמר כמו גם בבד מנומר לשלל מוצרי טקסטיל החל מכריות, דרך כירבוליות ועד לריפוד פריטי ריהוט קטנים.

בד מנומר הוא אמירה, ההדפס החייתי מוסיף אופי ויופי לכל בגד וחלל בו הוא נמצא: הדפס הנמר הוא מגוון וכמו בטבע גם בעולם הטקסטיל ניתן למצוא שלל הדפסים בהשראות שונות.

משפחת החתוליים כוללת בתוכה מס' סוגי נמרים, לאופרדים, קוגרים, טיגריסים וברדלסים לכל אחד מהם פרווה שונה המאופיינת בהדפסי חברבורות.

מוצרים קשורים

בשוורץ פרוות ניתן למצוא מגוון כמעט אין סופי של פרוות בהדפסים מנומרים, הפרוות נבדלות זו מזו בצבע, סוג ההדפס וסוג הפרווה.

את מגוון ההדפסים הגדול ביותר ניתן למצוא בפרוות WB המודפסות שלנו, זו היא פרווה דקה במרקם קטיפתי בעלת שיערות קצרצרות וברק בינוני, מתאימה מאוד לתפירת תחפושות, כריות והדי ריפוד.

בנוסף קיימות עוד מבחר פרוות בהדפסים מנומרים:

פרוות ג'קרד - הינה פרווה בעלת סיבים באורך בינוני ובצפיפות גבוהה המייצרות מראה שעיר ועבה, בקולקציה זו ניתן למצוא פרוות צבעוניות בהדפסים שונים וכן פרוות בהדפס נמר או טיגריס ססגוני או טבעי. מתאימות במיוחד להכנת בובות ענק, ציפוי משטחים גדולים והכנת תלבושות לפסטיבלים כמו המידברן ו/או מצעד האהבה והגאווה, וסט פרווה מתואם עם חותלות פרווה.

פרוות טיסבל - פרוות צפופות מאוד בעלות מראה יוקרתי ואחיד בשלל הדפסי נמר, בין היתר ניתן למצוא פרווה בהדפס נמר שלג בגווני לבן ואפור, פרוות נמר חברבורות, פרווה בעלת צד מנומר וצד דמוי עור.

בשל העובי והמרקם מתאימות במיוחד להכנת טקסטיל יוקרתי לבית: כריות, שמיכות ועוד.

כל הפרוות בשוורץ פרוות הן מלאכותיות, באיכות גבוהה ונוחות לתפירה.