ג'קט פרווה

פורסם בתאריך 01/10/2017

עם השנים חלו שני תהליכים במקביל הראשון הוא השתפרות תעשיית הטקסטיל והשני הוא מודעות הולכת וגוברת לנושא סבלם של בעלי חיים ואכזריות תעשיית הפרווה אשר הובילו למחאות (מוצדקות) כנגד תעשיית הפרוות ברחבי העולם. שילוב שני גורמים אלו הובילו להתפתחות תעשיית הפרוות המלאכותיות. כיום רוב בתי האופנה הגדולים והמובילים עושים שימוש בפרוות סינטטיות באיכות מעולה ובמראה טבעי. האפשרות לייצר כמעט כל פרווה באורך מרקם וצבעים מגוונים פתח את עולם הפרוות לקהל הרחב.

וסט פרווה לא רק לפטסיבל

כמעט כל קולקציה שהוצגה לאחרונה בבירות האופנה הגדולות כוללת בתוכה פריטי אופנה עשויים פרווה; החל ממעילי פרווה, ג'קט פרווה, וסט פרווה ועד למוצרים קטנים יותר דוגמת חותלות פרווה, תיקים ונעליים מעוטרות פרווה סינטטית. נגישות הפרווה הסינטטית הובילה לכך שגם רשתות גדולות הפונות לקהל הרחב הגדילו את היצע המוצרים עשויים הפרווה שלהם וכך מפריט נחשק הפכו פריטי הפרווה לפריט חובה בכל ארון.

לצד הפופולאריות בעולם האופנה צמחו גם פופולאריות בעולם הטקסטיל לבית וכמובן שתחום התלבושות והתחפושות.

להתאים תחפושות למזג אוויר

בישראל, בשל מזג האויר הנעים ישנה פחות דרישה למעילים ועל כן המוצרים המבוקשים ביותר הם וסט פרווה או ג'קט פרווה, אלו מהווים מוצרים מחממים ואופנתיים בעלי אמירה. השימוש במוצרים אלו מתאים מאוד ליום יום מצד אחד ומצד שני הוא פריט חובה כתלבושת למידברן ופסטיבלים נוספים.

ניתן לרכוש אצלנו ג'קט פרווה או וסט פרווה מוכנים או לבחור אחת משלל הפרוות שלנו לתפירה אישית של וסט פרווה, מעיל או ג'קט.

פריטי לבוש עשויים פרווה יכולים גם להוות חלק מתחפושת פורימית מעניינת ניתן להכין בגד מלא כדי להשיג תחפושת הקרובה למקור או לחילופין ליצור תלבושות המשלבת חותלות פרווה, וסט פרווה וכובע או זנב ליצירת תחפושות חיה בפרשנות אישית, מגניבה וסקסית.

חותלות פרווה הן לא רק לפורים

בשוורץ פרוות תוכלו למצוא חותלות פרווה מוכנות או לרכוש פרווה ממגוון הבדים הענקי שלנו ולתפור תחפושת בעצמכם בשילוב חצאית, וסט או זנב. יתרון השימוש בחותלות פרווה הוא האפשרות להשתמש בהן עם חצאית או מכנסיים להפוך אותן ללוק סקסי או ריאלי יותר. זהו מוצר בעל ורסטיליות רבה שיכול לשמש גברים ונשים כאחד להוות כאביזרים לפורים או אופנה.

לאלו מכם אשר מעוניינים להכין לבד בגד אופנתי או תחפושת פרווה חשוב לדעת כי רוחב הבדים שלנו הוא כמטר וחצי והם נמכרים במטר רץ. כל הפרוות שלנו הן סינטטיות ובאיכות מעולה, ניתנות לגזירה ותפירה ללא אמצעים מיוחדים (מלבד מחט עבה במקרים של פרוות עבות מאוד או שעירות מאוד).

ניתן לכבס את הפרוות בכביסת יד או בכביסה ידנית עד 30 מעלות. יש להקפיד לייבש בשמש ולא במכונת כביסה.