תלבושות למידברן

פורסם בתאריך 01/10/2017

המידברן הוא אירוע של קהילת הברנינג-מן בישראל והוא מהווה מרחב המאפשר חיים קהילתיים, מרחב ליצירה, אמנות וביטוי עצמי.

המידברן מורכב מחנות מחנות בנושאים שונים ודורש ממשתתפיו ארגון מראש, יצירתיות והתכנסות מוקדמת. אחת ההכנות הנעשות באופן אינדיבידואלי היא הרכבת תלבושות למידברן, על אף סטיגמות ותיאוריות שונות הגורסות כי המידברן הוא מקום נודיסטי ישנה חשיבות רבה לבגדים ולתלבושות.

להתבטא יצירתית דרך תלבושות למידברן

תלבושות למידברן הן בראש ובראשונה האפשרות להביע יצירתיות, לפשוט את בגדי היום יום, לא משנה אם אלו חליפות או הבגדים הרגילים אשר "כובלים אותנו" ללהיות כמו כולם ולעטות על עצמנו מה שבא לנו, מי שהיינו רוצים להיות.

היצירתיות, השוני והייחוד הפכו את אירועי הברנינג למיניהם למוקד עליה לרגל של צלמים ולא בכדי, מראות בלתי שגרתיים, שונים אחד מהשני ושונים גם מהנוף הרגיל שלנו הופכים את האירוע המיוחד הזה לצבעוני ומושך ומעוררים במשתתפים באירוע רצון להיות יצירתיים, אומנותיים ולהביע מסר אישי, ההכנה של התלבושות למידברן רק מאריכה את הכיף ומתחברת עם ההכנה המוקדמת של העבודה על המחנות.

מוצרים קשורים

להרגיש ולהיות מיוחד ומקורי

אירועי מידברן וברנינגמן מתרחשים במדבר בתקופות חמות ועל כן התלבושות כוללות מגבעות, מצנפות וכובעים שיגנו מהחום והשמש ביום ומעילים, וסטים וג'קטים עשויים פרוות צבעוניות או במראה טבעי שיגנו מהקור בלילה. כחלק מהפרקטיקה רבים בוחרים להצטייד במשקפיים להגנה מהחול, מקשטים אופניים להתניידות בין המחנות ומעטרים את גופם ובגדיהם באלמנטים מהטבע דוגמת נוצות, כנפיים ועוד.

מה מאפיין תלבושות למידברן ומה יש לנו להציע?

קצת קשה לאפיין באופן חד משמעי תלבושות הנועדו לאירוע שחלק מתכליתו היא ביטוי עצמי, יחד עם זאת יש מספר קווים שניתן לראות את מקורם גם באירוע הברנינגמן המקורי בנבאדה.

בשוורץ פרוות תוכלו למצוא מגוון רחב של תלבושות מוכנות המתאימות לפסטיבלים בכלל ולמידברן בפרט, מבחר עצום של פרוות במראה טבעי או פרוות צבעוניות ובהדפסי חיות הניתנות לתפירה וכן ליצירת מוצרים פשוטים יותר להכנה דוגמת צעיפים וגלימות.

עם השנים הפכנו למוקד עליה לרגל עבור קהילת המידברן בישראל - גם סביב המידברן עצמו וגם סביב מסיבות של המחנות השונים ואנחנו שמחים להציע מלאי הולך וגדל של תלבושות ואביזרי במה הנועדו לשרת בדיוק את המטרה הזו.

בין המוצרים המומלצים: פרוות מלאכותיות, נוצות בודדות ובעיקר נוצות פסיון ונוצות טווס, אביזרי ראש, סרטי נוצות הנועדו לעטר בגדים וכובעים וכן פאות, אביזרי ראש ועוד. מומלץ להימנע מצעיפי נוצות מסוד שנדל שכן הם נוטים להנשיר מעט ועלולים להשאיר לכלוך.