תחפושות למבוגרים

פורסם בתאריך 01/10/2017

בעולם הילדים תחפושות הן דבר נפוץ ואפילו חובה אך כשמגיעים לדבר על תחפושות למבוגרים המצב משתנה. 

בעוד שבעבר תחפושות לנשים ותחפושות למבוגרים היו עניין שמחוץ לשגרה, משהו שונה ומיוחד כיום מבוגרים משקיעים לא מעט בתחפושות. הסיבות לכך מגוונות; החל מתחרויות תחפושות במקומות עבודה, דרך הפקות של מסיבות פורים מושקעות ועד לרצון ליצור תחפושת משפחתית או פשוט להרגיש ולהתרגש כמו ילד פעם אחת בשנה.

תחפושות לנשים זה עולם חדש ומרגש

תחפושות למבוגרים שונות בתכליתן מתחפושות ילדים. ה"תחפושת המסורתית" לגילאי גן ובית ספר הינה של דמויות מוכרות, תחפושות מוגדרות מאוד שניתן לתת להן שם וכותרת בעוד תחפושות למבוגרים מהוות דרך להביע יצירתיות, ליצור דמות של פנטזיה ולהביא לידי מימוש חזון ויזואלי או יצירתי.

תחפושות למבוגרים נחלקות לתחפושות גברים ותחפושות לנשים.
בעוד שתחפושות לגבר מאופיינות בעיקר באבזור של כובעים, כנפיים, עניבות ועוד תחפושות לנשים מאופיינות יותר בטוטאל לוק ועל פי רוב מה שמהווה את עיקר התחפושת הוא השמלה או הבגד המרכזי.

על מה אנחנו שמים דגש כשאנחנו בוחרים את קולקציית התחפושות לנשים שלנו?

תחפושות נשים - איך מוצאים את גיזרה הנכונה והמחמיאה ביותר?

הדבר החשוב ביותר בבחירת תחפושות לאישה הוא התייחסות לגזרה ולאיכות. קולקציית השמלות שלנו מתאימה לטווח מידות רחב, עשויה חומרים איכותיים ויוקרתיים דוגמת פייטים, נוצות ובדי טול קשיחים ברמה גבוהה. אלו משולבים בגזרות מחמיאות, מחוכים פנימיים ואפשרות להתאים את השמלה בצורה מדויקת על ידי קשירה אחורית או עליונה. כל התחפושות לנשים ב"שוורץ פרוות" מחמיאות לגוף הנשי, מדגישות קימורים וגזרה ויוצרות מראה ייחודי וחד פעמי.

מגוון התחפושות שלנו מאופיינות במראה סקסי ותיאטרלי הנראה כלקוח מעולמות הבמה. שלל השמלות והאביזרים לפורים שאנחנו מציעים מאפשרים להרכיב תחפושת ייחודית, שונה הניתנת לפרשנות ולמשחק.

הטרנדים הלוהטים בעולם התחפושות למבוגרים

אז למה מתחפשים השנה?

לאלו מביניכן המעדיפות תחפושת מוגדרת אנו מציעים קולקציית שמלות ותחפושת טווס מגוונת אשר בבסיסה שמלות טווס נוצצות ומחמיאות ושלל אביזרים לראש ולגב בטווח מחירים רחב.

כחלק מהיותנו ספקים עבור מיצגי במה, ריקודים והופעות אנו מציעים את המגוון הגדול בארץ לתלבושות ברזילאיות בשלל צבעים, תקציבים ובאיכות מעולה.

בנוסף ניתן להרכיב אצלנו תחפושות המבוססות שמלה או אביזרים, מגוון הנוצות ופריטי הלבוש העשויים מהם מהווים בסיס מצוין לתחפושות ציפורים דוגמת פלמינגו, ברבור שחור ברבור לבן ולהרפתקניות יותר; עורב אפלולי, תוכי ועוד.

התיאטרליות המאפיינת את מוצרינו מתחברת באופן טבעי גם לתחפושות תקופתיות: רקדניות צ'רלסטון או ברולסק, תלבושות בסגנון גטסבי הגדול ושנות הארבעים והחמישים הנוצצות והקלאסיות

לאלו מכן המעדיפות מראה סולידי יותר ניתן ליצור תחפושות ממגוון הפרוות המרהיב שלנו היכולות להוות בסיס לתחפושות חיות על ידי יצירת חותלות פרווה וכובעים וכן לשימוש כפריט משלים כגון גליומות ושכמיות.

צוות העובדים המקצועי והמסור שלנו ישמח לעזור לכן להרכיב תחפושת ולהגשים את החלום שלכן למראה כובש ומנצח.