בלוג

קטגוריות

רעיונות למידברן

תלבושות למידברןהמידברן, בדומה לפסטיבלי "ברן" אחרים בעולם מאפשר למשתתפיו אפשרות לפשוט את תחפושות היום יום שלהם ולהתמסר לאפשרות של ביטוי עצמי רדיקלי, הבא לידי ביטוי בין היתר גם במגוון תלבושות מרהיב וייחודי

 

לכתבה המלאה

תחפושות לזוגות

אלו מכם אשר יהיו מעוניינים בכך יוכלו למצוא היום שפע של תחפושות למבוגרים אשר יוכלו להפוך את מסיבת פורים הבאה להרבה יותר מוצלחת. בסופו של יום הבחירה שלכם בתחפושת הנכונה ללא ספק תהיה בעלת השפעה רבה וזאת מכיוון שהיא תאפשר לכם להיות במצב יוצא דופן מצדכם וזאת על ידי כך שתרגישו הכי מאושרים שיש במסיבה הקרובה.

לכתבה המלאה

אביזרים בזול

מחפשים אחר אביזרים לפורים אשר יוכלו לענות על הציפיות שלכם וללא שום קושי? דעו לכם כי תוכלו למצוא בדיוק את שאתם מחפשים וזאת אם תחליטו לחפש באיביי אחר מבוקשכם. שם ניתן למצוא אביזרים לפורים מכל הסוגים והמינים וזאת כאשר תוכלו להיות בטוחים לחלוטין כי יתאפשר לכם למצוא את האביזר המקורי ביותר שישנו וזאת ללא יותר מידי קושי וזאת כמובן אם תחליטו לחפש באיביי.

לכתבה המלאה

היכן רוכשים תחפושות?

אין ספק בכלל כי תחפושות לנשים זהו עולם שלם אשר ניתן למצוא בו לא מעט דברים מעניינים. לפיכך כל אחת מכן אשר תהיה מעוניינת למצוא את האופציה המושלמת בעבור פורים הקרוב תוכל להיות בטוחה כי יתאפשר לה למצוא לא מעט אופציות שונות אשר יענו על מבוקשה וזאת ללא שום קושי.

לכתבה המלאה

תחפושת אינדיאנית לא רק לנערות

תחפושת אינדיאנית היא תחפושת מבוקשת מאוד, הסיפורים, התרבות והסמלים האינדיאנים קורצים לאנשים רבים והאסתטיקה המרשימה כובשת ילדים ומבוגרים כאחד, סיפורים אינדיאנים שימשו רקע לאגדות וסיפורים רבים, דמות הצ'יף האינדיאני מופיעה בהרבה סרטים וספרים והתרבות כולה מייצגת עולם שורשי, מחובר, מסתורי ומסקרן.

לכתבה המלאה

גרביונים לפורים

גרביונים לפורים הם מוצר משלים, פשוט זול ואיכותי בעל אפקט רב ומשמעותי בכל תחפושת.

לכתבה המלאה

תלבושות למידברן

המידברן הוא אירוע שהתחיל כאירוע קטן ומחתרתי של קהילה קטנה ונערך בדרום הארץ, עלה לכותרות בעקבות כוונת המשטרה להתערב באירוע והפך אט אט לתופעה הולכת וגדלה הממגנטת אליה אלפי אנשים מהארץ ומהעולם, חלקם מצטרפים חדשים לקהילה וחלקם משתתפים ותיקים אשר הפכו את מושג ה"ברנר" לחלק מאורך חייהם.

לכתבה המלאה

תחפושת טווס

תחפושת טווס הינה תחפושת הצוברת פופולאריות רבה במרוצת השנים ולא בכדי. הטווס הוא אחד מבעלי החיים המרשימים והיפים בטבע ומהווה סמל ליופי אצילי ואלגנטי.

לכתבה המלאה

שמלות סקסיות

שמלות סקסיות לנשים הן על פי רוב מוגדרות כתחפושות סקסיות. פורים הוא הזמן להיות מי שהיינו רוצים, מי שאנחנו לא מעיזים ואם אפשר להדגיש את יתרונותינו באותה הזדמנות הרי זה משובח.

לכתבה המלאה

תחפושות למבוגרים

חג פורים הוא חג של כיף, חג שמאפשר לכל אחד למצוא ולהתחבר לילד שבו, חג של הגשמת פנטזיות, חג שבו צריך וכדאי להתרכז באיך אנחנו נראים ומה אנחנו לובשים.

לכתבה המלאה

עליונית לחופה להרגיש כלה כל השנה

חתונה היא אירוע מרגש, אירוע של פעם בחיים שנשים רבות מחכות, מצפות ומתכוננות אליו כבר בתקופת ילדותן.

לכתבה המלאה

כנפיים של מלאך

כנפיים של מלאך הם אביזר מבוקש ונחשק בפורים, אביזר זה בניגוד לכנפיים של פיה או פרפר עשוי כולו נוצות וניתן להשיגו במגוון גדלים וצורות.

לכתבה המלאה

חצאית טוטו

מקורה של חצאית הטוטו הינו בתלבושות הבלט הקלאסי, ישנו מספר גדול של סוגי חצאיות טוטו הנבדלות זו מזו באורכן, גזרתן וסוג הטול ממנו הן עשויות.

לכתבה המלאה

ג'קט פרווה

פרוות היו מאז ומעולם פריט אופנתי נחשק, בעבר הן שימשו סמל סטטוס של ממש ועד היום מוצרים דוגמת מעיל פרווה וג'קט פרווה אמיתיים עוברים בירושה מדור לדור.

לכתבה המלאה