אודות

 

שוורץ פרוות נוסדה על ידי אבי יהודה שוורץ ז"ל עוד בשנת 1939 וחוגגת בקרוב 80 שנה להיווסדה, עם השנים הפכה החנות לשם דבר ולמוקד עליה לרגל עבור אנשי מקצוע ואנשים פרטיים מרחבי הארץ והעולם.

 

אני שמח וגאה על כך שברבות השנים הפך חלומו של אבי למציאות.

שוורץ פרוות הינה העסק המוביל בשיראל בייבוא ושיווק פרוות מלאכותיות, נוצות קישוט ותפירה ומוצרים ייחודיים נוספים אשר יוצרו, פותחו ויובאו בזכות שיתוף פעולה פורה עם לקוחותינו הרבים.

אני שמח להציג בפניכם את אתר הבית החדש של שוורץ פרוות.

 

החנות והשואו רום שלנו נמצאים ב"רחוב הבדים"- מדרחוב נחלת בנימין בתל אביב וידועים כחנות קטנה ומטריפה הנבדלת במראה הססגוני, האווירה השמחה והכמות המפתיעה של מגוון המוצרים שבה.

לאחרונה, פיתחנו שורה נוספת של מוצרים הממשיכים לשמש נאמנה את שוק העיצוב, האופנה והבמה וכמובן את קהל הלקוחות הפרטיים והנאמנים שלנו.

 

שקדנו רבות על האתר החדש על מנת שהוא יהיה פשוט וידידותי ויוכל להציג בפני לקוחותינו בארץ ובעולם את מרבית המוצרים המוצגים בחנות.

בשל תחלופת המוצרים הגבוהה, הפיתוחים והחידושים קיים פער קל בין השלל בחנות לבין המוצג באתר ואנו עושים את מטב יכולתנו על מנת לשמור את האתר מעודכן ככל האפשר.

בכל מקרה אנחנו בשוורץ פרוות דוגלים בהקשבה ובהידברות עם קהל לקוחותינו ונשמח מאוד לשמוע ולקבל מכם- קהל הלקוחות והמבקרים באתר כל הערה אשר יכולה לשפר את השירות באתר ובחנות.

 

שוורץ פרוות רואה בלקוחותיה נכס חשוב מאוד אשר ראוי שיהיה חלק ממשפחה אחת גדולה ולכן נשמח אם תירשמו ותצטרפו לאלפי לקוחותינו על מנת שנוכל לשמור על קשר להציע לכם תנאים מיוחדים ולעדכן במוצרים וקווים חדשים.

 

אני שמח להזמינכם לבקר בסטודיו של שוורץ פרוות הנמצא ממש מאחורי החנות. בסטודיו מוצגת קולקציית התחפושות, התלבושות והמייצגים של שוורץ בו תוכלו לראות מגוון שמלות ססגוניות, אביזרי במה, הדרסים ומתקני נוצות לראש, אביזרים לפורים קוסטרו ברזילאי ומנשאי גב ושלל רעיונות נוספים המהווים עולם מלא השראה ורעיונות.

 

כיום הפעילות של וורץ מחולקת לשוורץ פרוות ולשוורץ הום קולקשיין המציעה רהיטים ושלל פתרונות עיצוב וסטיילינג לבית ושאת הקולקציה שלה תוכלו לראות כאן: http://www.homecollection.co.il/

 

שוורץ פרוות מודה לאלפי לקוחותיה הנאמנים אשר נאפשרים לנו להמשיך ולפתח קולקציות חדשות ולגדול ולהתפתח לצידכם.

 

שלכם,

משה שוורץ